-tagasi-

SOBIVUSHOROSKOOBIST

Mida kujutab endast SUHTEHOROSKOOP? (ehk kombiinkaart, "ajalise keskpunkti kaart")

Suhtehoroskoop saadakse kahe sünnidaatumi vahelise täpse ajahetke leidmise kaudu. Sellest ka nimetus "ajalise keskpunkti kaart".

Ajaline keskpunkt on reaalne hetk, millele koostatud uus sünnikaart sümboliseerib siis kahe inimese kui paari ühist olemust. Selles liitkaardis kehtivad täpselt samad reeglid, nagu tavalise sünnikaardi puhulgi. Ainult tõlgendada tuleb seda kaarti kui kahe inimese ÜHIST kaarti. See ühine kaart, erinevalt sünastriast (kahe sünnikaardi aspektide võrdlemine), näitab kahe inimese ühisomadusi, mitte erinevusi. Kui sünastria näitab seda, kuidas üks isik tajub-mõjutab teist, siis liitkaardi õige tõlgenduse eelduseks on teadmine, et kahest on saanud ÜKS.

Kuidas kahest sünnikaardist saab üks, seda vaata siit

Kasutusel on ka ruumilise keskpunkti kaart, mida nimetatakse komposiitkaardiks. Siiski on astroloogid viimasel ajal hakanud rohkem kasutama just ajalise keskpunkti kaarti, kuna ruumilise keskpunkti kaart on kunstlikult konstrueeritud. Ning ruumilise keskpunkti kaardi puhul ei saa kasutada ka nii vajalikke prognoosimise tehnikaid - transiite, progressioone jne.

HOROSKOOP.NET-i robot väljastab hetkel vaid liitkaardi planeetide aspekte. Puuduvad näiteks planeedid majades. Samas me arvestame sellega, et paljud ei tea oma partneri sünnikellaaega (ei julge ju kohe alguses küsida..:). Aga sünnidaatumit ikka õnnestub piiluda - ID kaardi pealt näiteks..:)

Sest ilma majadeta, ainult planeediaspekte arvestades, töötab robot edukalt ka ilma sünnikellaaega sisestamata. Robot paneb aja sisestamata jätmisel suuremate vigade vältimiseks kellaajaks kell 12.00. Sel juhul ei pruugi õiged olla vaid KUU aspektid planeetidega (näiteks KUU TRIGOON NEPTUUNIGA, KUU ÜHENDUS MARSIGA jne). Kui sünnikell pole teada, võib proovida eri kellaaegadega "mängida" ja vaadata, mis muutub. Ka sünnikohal pole hetkel tähtsust (pikkus ja laiuskraadi näitajad võib rahumeeles tühjaks jätta). Kuid ajatsoonil võib olla tähtsus - juhul kui partner on välismaal sündinud. Näiteks USA idarannikul on ajatsoon +5, Jaapanis - 9. Eestis kehtinud Moskva aeg on -3, Moskva suveaeg -4. Praegune Eesti vööndiaeg on -2, suveaeg -3.

NB! Kombiinkaartile ei maksa pilku heita ainult armusuhte aspektist vaadatuna, vaid kaart annab infot ka kõikide teiste suhteliikide osas. Tekstis on rõhk küll armusuhetel, kuid oma peaga mõelda oskav inimene suudab ise aru saada, milline "tasand" kaardis iga konkreetse suhteliigi puhul toimib. Näiteks äris ja töösuhetes on alati head SATURNI trigoonid, sekstiilid. Jne.

Kui sobivuskaardis on palju vastuolulisi aspekte, tuleks mõelda reaalsele suhtele - et milline potentsiaal reaalsetes oludes võib rohkem mõjule pääseda?

Seega ei asenda robot proffesionaalse astroloogi poolt koostatud analüüsi!
Sest sünteesida masin ei suuda, ning rohkete vastuoluliste aspektide puhul tekib selline "pudru ja kapsad" efekt. Seega pole roboti väljastatud tekstid mitte viimane tõde - eriti kui kasutajad seda ise liiga mehhaaniliselt võtavad ning oma peaga kaasa ei mõtle. Igasuguse suhte puhul on tegemist ikkagi psühholoogia valdkonda puutuva nähtusega. Seega peaksid kasutajad ka ise mõningaseks analüüsiks võimelised olema.


Sageli küsitakse - kas me sobime?

Selline küsimus sarnaneb küsimusele - kas täna on ilm?

Seega on sobivusega nagu ilmaga - see eksisteerib alati, küsimus on vaid selles, milline see selle OLEMUS.

Sobivus võib olla puhtalt seksuaalne, puhtalt füüsiline (näiteks koos matkajate, sportijate ja trennitegijate puhul), võidakse sobida koos töötama või mingit laiaulatuslikku projekti organiseerima jne. Sobida võib intellektuaalselt (meeldiv on koos olles rääkida ja vaielda) või siis vaimselt-spirituaalselt (elu sügavate ja igikestvate väärtuste tajumine).

Seega, igasuguse suhte puhul on kõige tähtsam küsimus - mida ma sellelt suhtelt ootan? Tihti on ju nii, et mida suurema leegiga suhe lõkkele lööb, seda kiiremini see ka tuhaks saab. Seega on üsna tihti just takistavate pingeaspektidega, aeglased ja "igavad" suhted need, mis ajaproovile vastu peavad.


COPYRIGHT

Väljastatavad tekstid on originaallooming, mille autoriõigused kuuluvad HOROSKOOP.NET tegijatele!

Tekstide edastamine ja reprodutseerimine ilma HOROSKOOP.NET nõusolekuta on keelatud.

HOROSKOOP.NET internetiportaali materjalide kasutamine ärilisel otstarbel on lubatud ainult meie kirjalikul loal.


-tagasi-